Kurumsal

Fazlanet Bilgi Teknolojiler A.Ş.

HAKKIMIZDA

Bilgi Teknolojileri dünyasındaki tüketici beklentilerini karşılamak amacıyla yola çıkan firmamız, sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Web Teknolojileri, Bulut Teknolojiler ve Sunucu Teknolojileri alanlarında verdiğimiz hizmetlerimizi kalite anlayışımızla birleştiriyor, kaliteyi tüm iş süreçlerimize yansıtıyoruz. Projeler geliştirirken, sektörümüzde dünyanın önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları kurarak müşterilerimizin talep ve beklentilerine; hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Uzman kadromuz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek, sektörümüzdeki yenilikleri çok yakından takip ederek, müşterilerimize sunuyoruz.
MİSYONUMUZ
Bilişim sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek; en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri ve en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaktır, çalışmaları yaparken çalışanlarımıza verdiğimiz değeri en üst seviyede tutarak sektörde kalıcı olmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Toplam kalite yaklaşımımız kalite bilincimizi sürekli geliştirerek, uygulanabilir ulusal ve uluslararası ilgili yasal mevzuatlara uymayı ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştirmektir.
VİZYONUMUZ
Sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışıp, müşterilerimize yüksek teknoloji hizmetlerimizi arttırarak, en kaliteli hizmeti, en yeni ürünleri ve en iyi çözümleri müşterilerimize sunarak sektörümüzde zirveye çıkmaktır.
DEĞERLERİMİZ
Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alır ve yüksek kalite standartlarına sadık kalarak işini profesyonelce yapar. Ayrıca, inovasyon ve işbirliği ile teknolojik liderlik hedeflerimizi destekleriz.